EN SK

Taška taktická bedrová "B29 HIP" - zelená

Taška taktická bedrová "B29 HIP" - zelená

Dvojitým kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

dostupnosť: Na sklade

s DPH: 14,90 € bez DPH: 12,42 €
ALEBO

Krátky popis

MATERIÁL:
- 100% polyester s nástrekom PVC

POPIS:
- praktická taška s upevnením na pás alebo nohu
- 2 popruhy, jeden na pás, druhý na nohu
- po oboch stranách tašky malé púzdro so zapínaním na suchý zips
- hlavný otvor sa uzatvára pomocou motúza, isteným plastovým stop systémom
- celý otvor sa prekryje krytom a zatvorí pomocou plastového trojzubca
- na hornom kryte sa nachádza menší otvor s uzatváraním na zips
- v prednej časti je jedno menšie vrecko s uzatváraním na zips
- na popruhu v hornej časti tak isto menší otvor s uzatváraním na zips

ROZMERY: 20 x 13cm

POUŽITIE:
- do prírody
- pre rybárov, lesníkov a poľovníkov
- airsoft, paintball
- taktické hry a cvičenia…

Detaily

Taška taktická bedrová "B29 HIP" - zelená

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 15466496, emalloc: 15028656
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.2709100
mage::app::init::system_config0.0015127,2640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0009187,696262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008011,7440
mage::app::init::stores0.01721912,496786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01041308,728262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00201522,2400
mage::app::init_front_controller0.00581125,2160
mage::app::init::config::section::stores_sk0.002412,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0020159,7440
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0010151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00271122,760262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004273840
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005274080
mage::dispatch::routers_match1.2220100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.406711,230,2881,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0081259,1840
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001119,4560
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0023187,696262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00621804,8561,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.38901106,4320
OBSERVER: log0.38891103,4960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004114,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.8147100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0018189,0560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003214788,3840
__EAV_LOAD_MODEL__0.1716212,636,7041,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0012346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0029219129,9360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002011612,4480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.047619912,872262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000813019,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.029519290,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001193,0240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001193,0240
mage::app::init::config::section::websites0.004511,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00431198,552262,144
OBSERVER: inventory0.00361170,112262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00201926,3680
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.31631812,536786,432
OBSERVER: reports0.31561756,360786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006172,3760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0012225,9520
OBSERVER: sendfriend0.0005151,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0734127,1840
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002716080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.054614,356,4724,194,304
BLOCK: formkey0.00091110,8160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013954080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009954080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0009956640
BLOCK: root0.0009163,6080
BLOCK: head0.0006165,1200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2640
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002611,6160
BLOCK: after_body_start0.0007198,6160
BLOCK: global_notices0.0005156,3120
BLOCK: header0.0005157,1920
BLOCK: top.links0.0006158,176262,144
BLOCK: store_language0.0006160,0320
BLOCK: breadcrumbs0.0005156,5760
BLOCK: top.container0.0005150,6240
BLOCK: cart_sidebar0.00102129,120262,144
BLOCK: global_messages0.0008170,9760
BLOCK: footer0.0007188,0000
BLOCK: core_profiler0.0004150,184262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0004149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016273,0480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104322,9920
BLOCK: catalog.topnav0.00082122,984262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00081200,4640
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0017351,184262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0011191,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0006117,8000
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00071137,792262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004157,1120
BLOCK: right.poll0.00601256,248262,144
BLOCK: tags_popular0.0004158,0320
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061139,040262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004170,6400
BLOCK: google_analytics0.0004152,4880
BLOCK: wishlist_link0.0004156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0007120,448262,144
BLOCK: head_rss0.0006161,8080
BLOCK: left.newsletter0.0004156,9760
BLOCK: product.info0.00161130,952262,144
BLOCK: product.info.media0.00061134,4400
BLOCK: product.info.upsell0.0004171,5280
BLOCK: product.info.additional0.0004156,248262,144
BLOCK: product.description0.0004156,2640
BLOCK: product.attributes0.0004156,6640
BLOCK: product.info.options0.0004161,4080
BLOCK: html_calendar0.0004156,376262,144
BLOCK: product.info.container10.0004156,6320
BLOCK: catalog.product.related0.0004168,3040
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.0007199,640262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.0003121,6800
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005156,2160
BLOCK: product_tag_list0.0004161,3280
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004157,8240
BLOCK: productalert.price0.0004156,904262,144
BLOCK: productalert.stock0.0004155,9760
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051116,4080
BLOCK: product.info.simple0.0005167,376262,144
BLOCK: 0.00061113,7120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3231100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007624080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00833034,0000
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.278314,166,6884,718,592
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.04701617,4001,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00311415,1760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005121,4800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0007564080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer0.0001103,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00092011,8240
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0003204720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.001015,0000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Increment0.0001182,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0025182,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00251208,120262,144
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.064111,516,2241,310,720
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.003718,7440
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.019311,295,6001,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00421367,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002138,9680
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00061102,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.00343108,224262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view.phtml0.084511,162,8721,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00401102,616262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.01931227,280262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01751158,456262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0017140,2480
OBSERVER: catalogrule0.0015137,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0049187,8960
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02141140,408262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0010212,7600
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0032543,4880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0138511,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0021136,840262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0018134,040262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.00511149,2560
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00441143,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0010213,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.002411,2480
CACHE_URL0.03941192,480262,144