EN SK

Svietidlo Walther TGS 40

Svietidlo Walther TGS 40

Dvojitým kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

dostupnosť: Na sklade

s DPH: 36,70 € bez DPH: 30,58 €
ALEBO

Krátky popis

Svietidlo Walther Tactical Guard Series TGS40

Taktické svietidlo s výkonom až 620 lumenov.

Vďaka telu s priemerom 25,4 mm môžete svietidlo využiť do montáže na zbraň.

Svietidlo Walther TGS 40 má tri režimy svitu. Po zapnutí svietidlo funguje na 100% výkonu cca 600 lúmenov. Opätovným stlačením tlačidla zapnete úsporný režim 10% teda cca 60 lumenov. Dlhým stlačením tlačidla spustíte režim stroboskopu.

Napájanie zabezpečujú dve batérie typu CR123 3V. Svietidlo je podľa kvality batérií a režimu svitu shopné fungovať 2h - 20h.

Súčasťou svietidla je klip a šnúrka na zápästie.

OBSAH BALENIA:

- Walther TSG 40
- Baterie CR123 3V
- Šnúrka na zápästie
- Návod so záručným listom
- Krabička



Celková dĺžka 143 mm, priemer hlavice 32 mm, priemer tela 25,4 mm, hmotnosť 145 g.

Detaily

Svietidlo Walther TGS 40

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 15466496, emalloc: 15027288
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6298100
mage::app::init::system_config0.0011127,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005187,696262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005711,7440
mage::app::init::stores0.01491912,496786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00931308,736262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00191522,2560
mage::app::init_front_controller0.00441125,1840
mage::app::init::config::section::stores_sk0.001812,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0019159,7120
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00241122,672262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004273920
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005274080
mage::dispatch::routers_match0.5971100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.061511,230,2561,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0075259,2000
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001019,4560
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0020187,712262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00501804,8401,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.04631106,3760
OBSERVER: log0.04611103,4400
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5353100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0017189,1600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003114788,4880
__EAV_LOAD_MODEL__0.1636212,636,9921,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0011346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0028219129,9520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.001911612,4480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.046519913,080262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000813019,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.026419290,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001193,0240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001193,0240
mage::app::init::config::section::websites0.003111,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00411198,552262,144
OBSERVER: inventory0.00341170,112262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00191926,3680
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.13741812,560786,432
OBSERVER: reports0.13691756,384786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005172,3760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0012225,9520
OBSERVER: sendfriend0.0004151,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005127,1840
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002016080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.044414,356,5284,194,304
BLOCK: formkey0.00061110,8160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011954080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009954080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0009956640
BLOCK: root0.0005163,6080
BLOCK: head0.0003165,1200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2640
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002611,6400
BLOCK: after_body_start0.0004198,6160
BLOCK: global_notices0.0003156,3040
BLOCK: header0.0003157,1920
BLOCK: top.links0.0003158,176262,144
BLOCK: store_language0.0003160,0320
BLOCK: breadcrumbs0.0003156,5760
BLOCK: top.container0.0003150,6240
BLOCK: cart_sidebar0.00062129,120262,144
BLOCK: global_messages0.0005170,9760
BLOCK: footer0.0004188,0000
BLOCK: core_profiler0.0003150,184262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014273,0480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00094322,9920
BLOCK: catalog.topnav0.00062122,984262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051200,4640
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0016351,184262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0009191,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005117,8000
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051137,768262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003157,1120
BLOCK: right.poll0.00551256,248262,144
BLOCK: tags_popular0.0004158,0320
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041139,040262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003170,6400
BLOCK: google_analytics0.0003152,4880
BLOCK: wishlist_link0.0003156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0006120,448262,144
BLOCK: head_rss0.0006161,8080
BLOCK: left.newsletter0.0003156,9760
BLOCK: product.info0.00131130,960262,144
BLOCK: product.info.media0.00041134,4400
BLOCK: product.info.upsell0.0003171,5280
BLOCK: product.info.additional0.0003156,256262,144
BLOCK: product.description0.0003156,2640
BLOCK: product.attributes0.0003156,6640
BLOCK: product.info.options0.0003161,4080
BLOCK: html_calendar0.0004156,384262,144
BLOCK: product.info.container10.0003156,6320
BLOCK: catalog.product.related0.0003168,3040
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.0005199,640262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.0002121,6800
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003156,2160
BLOCK: product_tag_list0.0003161,3280
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003157,8240
BLOCK: productalert.price0.0003156,928262,144
BLOCK: productalert.stock0.0003155,9760
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041116,4080
BLOCK: product.info.simple0.0004167,368262,144
BLOCK: 0.00041113,7120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3137100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007624080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00783034,0000
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.269514,165,9444,718,592
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.04551617,3521,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00291415,1760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004121,4800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0007564080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer0.0001103,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00092011,8240
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0003204720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Increment0.0001182,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0025182,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00221208,128262,144
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.060211,515,9761,310,720
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.003618,6720
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.016311,295,6241,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00341367,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002138,9680
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041102,240262,144
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.00303108,224262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view.phtml0.082311,162,8161,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00381102,496262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.01891227,240262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01711158,440262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0017140,2480
OBSERVER: catalogrule0.0015137,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0050188,0640
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02101140,416262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0010212,7600
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0032543,4960
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0139511,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0020136,832262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0018134,040262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.00501149,2080
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00431143,2640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009213,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.002511,2480
CACHE_URL0.03921191,832262,144