EN SK

Pištoľ SA vz. 61 kal. 9 mm Browning CSA

Pištoľ SA vz. 61 kal. 9 mm Browning CSA

Dvojitým kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

dostupnosť: Na sklade

s DPH: 490,00 € bez DPH: 408,33 €

Iba osobný odber !

ALEBO

Krátky popis

Pištoľ SA vz. 61 kal. 9 mm Browning CSA

Výrobca: Czech Small Arms

Konštrukcia SA vz. 61 bola vo svojej dobe unikátnou. Táto zbraň využíva rôzne prvky, ktoré sú bežné u samopalov (dynamický záver, zásobník vkladaný do puzdra záveru - mimo pažbičku). Tieto charakteristické prvky sú skombinované s inými prvkami, ktoré sa bežne u samopalov nevyskytujú - malé rozmery a streľba so záverom v prednej polohe. Česká firma CSA posunula vytvorením poloautomatického SA 61 v kal. 9 mm Br. (.380ACP) túto vydarenú konštrukciu zase o krok vpred. Model CSA SA 61 môžete na našom webe nájsť aj v kal. 9 mm Mak. a dokonca aj v kal. 22 LR.

PARAMETRE:

Kaliber: 9 mm Br. (.380 ACP)
Dĺžka hlavne: 115 mm
Celková dĺžka: 273 mm
Šírka zbrane: 45 mm
Výška zbrane s 20-ranovým zásobníkom rd magazine: 185 mm
Hmotnosť zbrane bez zásobníka: 1 290 g

Dostupnosť produktu si overte mailom, alebo telefonicky.

Detaily

Pištoľ SA vz. 61 kal. 9 mm Browning CSA

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 15466496, emalloc: 15025776
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.9838100
mage::app::init::system_config0.0011127,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005187,704262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005811,7440
mage::app::init::stores0.01481912,536786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00911308,752262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00191522,2560
mage::app::init_front_controller0.00441125,2080
mage::app::init::config::section::stores_sk0.001812,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0019159,7360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00241122,664262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003274080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005274080
mage::dispatch::routers_match0.9512100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.308711,230,2321,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0076259,1840
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001019,4560
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0025187,696262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00501804,8481,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.29281106,3840
OBSERVER: log0.29261103,4480
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.6422100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0017189,1600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003114788,4880
__EAV_LOAD_MODEL__0.1652212,641,9681,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0012346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0028219129,960262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.001911612,4240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.046819916,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000813019,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.026319291,952262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001193,0240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001193,0240
mage::app::init::config::section::websites0.003311,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00391198,544262,144
OBSERVER: inventory0.00331170,096262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00201926,3760
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.11251812,576786,432
OBSERVER: reports0.11191756,400786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006172,3760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0012225,9520
OBSERVER: sendfriend0.0004151,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0818127,1920
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002016080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.045014,356,4964,194,304
BLOCK: formkey0.00061110,8160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011954080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009954080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0009956640
BLOCK: root0.0005163,6080
BLOCK: head0.0004165,120262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2640
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002611,6640
BLOCK: after_body_start0.0005198,6160
BLOCK: global_notices0.0003156,3120
BLOCK: header0.0003157,1920
BLOCK: top.links0.0003158,160262,144
BLOCK: store_language0.0003160,0320
BLOCK: breadcrumbs0.0003156,5760
BLOCK: top.container0.0003150,6240
BLOCK: cart_sidebar0.00062129,112262,144
BLOCK: global_messages0.0005170,9760
BLOCK: footer0.0004188,0000
BLOCK: core_profiler0.0003150,184262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014273,0480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104423,5200
BLOCK: catalog.topnav0.00072122,984262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051200,4640
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0017351,1840
BLOCK: checkout_cart_link0.0003157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0009191,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0006117,8000
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051137,776262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003157,1120
BLOCK: right.poll0.00541256,248262,144
BLOCK: tags_popular0.0004158,0320
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041139,040262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003170,6400
BLOCK: google_analytics0.0003152,4880
BLOCK: wishlist_link0.0003156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0006120,456262,144
BLOCK: head_rss0.0006161,8080
BLOCK: left.newsletter0.0004156,9760
BLOCK: product.info0.00131130,952262,144
BLOCK: product.info.media0.00041134,4400
BLOCK: product.info.upsell0.0004171,5280
BLOCK: product.info.additional0.0003156,256262,144
BLOCK: product.description0.0003156,2640
BLOCK: product.attributes0.0004156,6640
BLOCK: product.info.options0.0004161,4080
BLOCK: html_calendar0.0003156,384262,144
BLOCK: product.info.container10.0003156,6320
BLOCK: catalog.product.related0.0004168,3040
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.0005199,640262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.0002121,6800
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004156,2160
BLOCK: product_tag_list0.0003161,3280
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003157,8240
BLOCK: productalert.price0.0003156,904262,144
BLOCK: productalert.stock0.0003155,9760
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041116,4080
BLOCK: product.info.simple0.0003167,392262,144
BLOCK: 0.00051113,7120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3635100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006584080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00793034,0000
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.318914,158,7444,718,592
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.04611617,3921,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00291415,1760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004121,4800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0007544080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer0.0001103,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00092011,8240
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0003204720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Increment0.0001182,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0026182,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00231208,112262,144
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.062511,516,1041,310,720
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.003618,7120
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.018111,295,6081,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00401367,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002138,9680
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00061102,232262,144
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.00313108,224262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view.phtml0.097611,153,6161,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.01911104,864262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.01891227,264262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01711158,448262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0016140,2480
OBSERVER: catalogrule0.0014137,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0037177,1920
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02141140,416262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0010212,7840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0031543,4960
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0446511,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0021136,816262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0019134,024262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.00501149,2560
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00431143,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009213,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.002011,2480
CACHE_URL0.03961192,584262,144