EN SK

Phoenix 9x19 samonabíjacia guľovnica

Phoenix 9x19 samonabíjacia guľovnica

Dvojitým kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

dostupnosť: Na sklade

s DPH: 570,00 € bez DPH: 475,00 €

Iba osobný odber !

ALEBO

Krátky popis

Phoenix 9x19 samonabíjacia guľovnica

Dostrel: 300 m
Systém: Delayed blowback
Kapacita zásobníka 10-20-30
Celková dĺžka: 783 mm
Výška bez zásobníka: 210 mm
Šírka: 55 mm
Dĺžka hlavne: 270 mm
Hmotnosť bez zásobníka: 3150 g
Prevádzka plná / poloautomatická
Bezpečnostná poistka: manual
Strelivo: 9x19 mm

Detaily

Phoenix 9x19 samonabíjacia guľovnica

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 15728640, emalloc: 15139184
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.0972100
mage::app::init::system_config0.0011127,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005187,704262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005711,7440
mage::app::init::stores0.01501912,536786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00921308,752262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00191542,2560
mage::app::init_front_controller0.00431125,2080
mage::app::init::config::section::stores_sk0.001812,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0018159,7360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00241122,776262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003274080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005274080
mage::dispatch::routers_match1.0644100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.138711,230,2561,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0073259,2000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0020187,696262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00511804,8561,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.12371106,3760
OBSERVER: log0.12351103,4400
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.9254100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0016189,0560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003217490,7600
__EAV_LOAD_MODEL__0.1645212,638,7761,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0011346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0028219129,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002011712,5200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.046719915,248262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000813019,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.025819290,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001193,0240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0002193,0240
mage::app::init::config::section::websites0.003211,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00401198,544262,144
OBSERVER: inventory0.00442206,528262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00191926,3760
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.28931812,576786,432
OBSERVER: reports0.28871756,400786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005172,3760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0012225,9520
OBSERVER: sendfriend0.0004151,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0736127,1920
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002016080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.045214,356,5044,194,304
BLOCK: formkey0.00061110,8160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011954080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009954080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0009956640
BLOCK: root0.0006163,6080
BLOCK: head0.0003165,1200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2640
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002611,6400
BLOCK: after_body_start0.0004198,6160
BLOCK: global_notices0.0003156,3040
BLOCK: header0.0003157,1920
BLOCK: top.links0.0004158,160262,144
BLOCK: store_language0.0003160,0320
BLOCK: breadcrumbs0.0003156,5760
BLOCK: top.container0.0003150,6240
BLOCK: cart_sidebar0.00062129,120262,144
BLOCK: global_messages0.0005170,9760
BLOCK: footer0.0004188,0000
BLOCK: core_profiler0.0003150,184262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014273,0480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104423,5200
BLOCK: catalog.topnav0.00062122,984262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051200,4640
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0016351,184262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008191,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005117,8000
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051137,768262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003157,1120
BLOCK: right.poll0.00551256,248262,144
BLOCK: tags_popular0.0004158,0320
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041139,064262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004170,6400
BLOCK: google_analytics0.0003152,4880
BLOCK: wishlist_link0.0003156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0006120,456262,144
BLOCK: head_rss0.0006161,8080
BLOCK: left.newsletter0.0003156,9760
BLOCK: product.info0.00141130,952262,144
BLOCK: product.info.media0.00051134,4400
BLOCK: product.info.upsell0.0003171,5280
BLOCK: product.info.additional0.0003156,256262,144
BLOCK: product.description0.0003156,2640
BLOCK: product.attributes0.0003156,6640
BLOCK: product.info.options0.0004161,4080
BLOCK: html_calendar0.0003156,368262,144
BLOCK: product.info.container10.0004156,6320
BLOCK: catalog.product.related0.0004168,3040
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.0005199,640262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.0002121,6800
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003156,2160
BLOCK: product_tag_list0.0004161,3280
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004157,8240
BLOCK: productalert.price0.0004156,904262,144
BLOCK: productalert.stock0.0003155,9760
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041116,4080
BLOCK: product.info.simple0.0003167,376262,144
BLOCK: 0.00051113,7120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.4788100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006584080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00803135,1040
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.434114,276,3604,718,592
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.04601617,3921,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00291415,1760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,4800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0007544080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer0.0002103,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00092011,8240
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0003204720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Increment0.0001182,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0026182,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00221208,096262,144
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.060711,517,1201,310,720
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.003518,7200
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.016511,295,5761,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00331367,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002138,9680
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041102,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.00323108,224262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view.phtml0.081511,150,2321,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00361102,520262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.01861227,312262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01691158,480262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0017140,2480
OBSERVER: catalogrule0.0015137,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0042177,1920
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02121140,400262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0010212,7840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0032543,4960
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.1648516,5280
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.007755,8400
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0046584,6880
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0021136,816262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0025241,384262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.00501149,2480
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00441143,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009213,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.002011,2480
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0026179,5840
OBSERVER: giftmessage0.0003123,3600
frontend/base/default/template/reports/product_viewed.phtml0.0008128,3200
CACHE_URL0.03961191,512262,144