EN SK

Nohavice "BDU" MFH 01324Z - púšť 3F

Nohavice "BDU" MFH 01324Z - púšť 3F

Dvojitým kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

dostupnosť: Na sklade

s DPH: 25,90 € bez DPH: 21,58 €
ALEBO

Krátky popis

POPIS:
- príjemný, veľmi pevný a kvalitný materiál s kvalitným šitím
- obľúbený typ nohavíc tzv. "kapsáče", zľahka impregnované
- dve šikmé vrecká vpredu, dve rovné vzadu a postranné na stehnách (cca 20 x 24 cm), trikrát naskladané pre možnosť zväčšenia objemu typu "CARGO"
- vrecká vzadu a na bokoch sú prekryté látkou, zabezpečené 2 gombíkmi
- na sedacej časti a na kolenách pre väčšiu pevnosť a ochranu dvojitá látka
- šírka pásu je nastaviteľná sťahovacími látkovými pásikmi (možnosť zmenšenia obvodu o cca 10 cm)
- v dolnej časti všitý pásik látky, ktorým je možné nohavice stiahnuť do kanád, resp. inej vysokej ochrannej obuvi
- skryté zapínanie nohavíc vpredu na gombíky

Materiál 65% polyester 35% bavlna

POUŽITIE:
- do prírody
- airsoft
- paintball
- na voľný čas…

VEĽKOSTI: S, M, L, XL, 2XL, 3XL
(viď veľkostná tabuľka - obrázok)

VEĽKOSŤ ČÍSLA UVEĎTE DO POZNÁMKY.

Detaily

Nohavice "BDU" MFH 01324Z - púšť 3F

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 15466496, emalloc: 15050072
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6564100
mage::app::init::system_config0.0011127,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0006187,696262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005711,7440
mage::app::init::stores0.01501912,504786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00931308,744262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00191522,2400
mage::app::init_front_controller0.00431125,1840
mage::app::init::config::section::stores_sk0.001912,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0018159,7120
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00241122,672262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003274080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005274080
mage::dispatch::routers_match0.6237100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.055511,230,2081,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0075259,1840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0020187,696262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00501804,8641,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.04031106,3120
OBSERVER: log0.04011103,3760
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5679100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0016189,1600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003214788,4880
__EAV_LOAD_MODEL__0.1684212,645,1681,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0011346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0028219130,0080
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002011612,4240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.049419916,944262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000813019,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.026819295,080262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001193,0240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001193,0240
mage::app::init::config::section::websites0.003211,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00391198,544262,144
OBSERVER: inventory0.00331170,104262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00191926,3680
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.10941812,616786,432
OBSERVER: reports0.10881756,440786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005172,3760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0011225,9520
OBSERVER: sendfriend0.0004151,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0151127,1840
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001916080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.044614,356,5284,194,304
BLOCK: formkey0.00061110,8160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011954080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009954080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0009956640
BLOCK: root0.0005163,6080
BLOCK: head0.0004165,120262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2640
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002611,6160
BLOCK: after_body_start0.0004198,6160
BLOCK: global_notices0.0003156,3040
BLOCK: header0.0003157,1920
BLOCK: top.links0.0003158,160262,144
BLOCK: store_language0.0003160,0320
BLOCK: breadcrumbs0.0003156,5760
BLOCK: top.container0.0004150,6240
BLOCK: cart_sidebar0.00062129,120262,144
BLOCK: global_messages0.0005170,9760
BLOCK: footer0.0004188,0000
BLOCK: core_profiler0.0003150,184262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0004149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014273,0480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104624,5760
BLOCK: catalog.topnav0.00062122,984262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051200,4640
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0017351,1840
BLOCK: checkout_cart_link0.0003157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0009191,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005117,8000
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051137,776262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003157,1120
BLOCK: right.poll0.00551256,248262,144
BLOCK: tags_popular0.0004158,0320
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041139,064262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003170,6400
BLOCK: google_analytics0.0003152,4880
BLOCK: wishlist_link0.0003156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0006120,448262,144
BLOCK: head_rss0.0006161,8080
BLOCK: left.newsletter0.0003156,9760
BLOCK: product.info0.00131130,952262,144
BLOCK: product.info.media0.00051134,4400
BLOCK: product.info.upsell0.0003171,5280
BLOCK: product.info.additional0.0003156,264262,144
BLOCK: product.description0.0003156,2640
BLOCK: product.attributes0.0003156,6640
BLOCK: product.info.options0.0004161,4080
BLOCK: html_calendar0.0003156,376262,144
BLOCK: product.info.container10.0003156,6320
BLOCK: catalog.product.related0.0004168,3040
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.0006199,640262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.0002121,6800
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003156,2160
BLOCK: product_tag_list0.0003161,3280
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003157,8240
BLOCK: productalert.price0.0004156,904262,144
BLOCK: productalert.stock0.0003155,9760
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041116,4080
BLOCK: product.info.simple0.0003167,376262,144
BLOCK: 0.00041113,7120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3563100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007624080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00783034,0000
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.311014,177,4884,718,592
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.04551617,4241,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00301415,1760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,4800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0007564080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer0.0001103,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00092011,8240
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0003204720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.001015,0000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Increment0.0001182,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0025182,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00221208,128262,144
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.060411,515,9521,310,720
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.003618,6560
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.016311,295,6081,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00341367,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002138,9680
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041102,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.00283108,224262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view.phtml0.108411,171,1921,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.02961109,704262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.01871227,224262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01691158,424262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0016140,2480
OBSERVER: catalogrule0.0014137,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0050187,7280
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02111140,400262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0010212,7840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0033543,4960
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0287511,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0020136,816262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0018134,024262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.00501149,2000
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00431143,2640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009213,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.002011,2480
CACHE_URL0.04021195,008262,144