EN SK

Nášivka "SVK vlajka" 9x6cm so SZ - digital woodland

Nášivka "SVK vlajka" 9x6cm so SZ - digital woodland

Dvojitým kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

dostupnosť: Na sklade

s DPH: 3,50 € bez DPH: 2,92 €
ALEBO

Krátky popis

Nášivka "SVK vlajka" 9x6cm so SZ - digital woodland
Vzadu suchý zips

Detaily

Nášivka "SVK vlajka" 9x6cm so SZ - digital woodland

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 15466496, emalloc: 15028192
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7790100
mage::app::init::system_config0.0011127,2640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005187,696262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005711,7440
mage::app::init::stores0.01501912,496786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00931308,728262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00201522,2560
mage::app::init_front_controller0.00441125,2160
mage::app::init::config::section::stores_sk0.001812,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0019159,7440
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00241122,776262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004274080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005274080
mage::dispatch::routers_match0.7462100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.119311,230,2801,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0073259,2000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0020187,696262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00501804,8721,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.10431106,4080
OBSERVER: log0.10421103,4720
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.6266100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0016189,0560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003114788,3840
__EAV_LOAD_MODEL__0.1743212,638,5681,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0012346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0028219129,936262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002011612,4480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.053019915,000262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000813019,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.027419290,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001193,0240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001193,0240
mage::app::init::config::section::websites0.003211,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00401198,544262,144
OBSERVER: inventory0.00331170,096262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00211926,3760
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.18021812,536786,432
OBSERVER: reports0.17951756,360786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005172,3760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0012225,9520
OBSERVER: sendfriend0.0005151,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0202127,1920
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002216080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.051614,356,4644,194,304
BLOCK: formkey0.00061110,8160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0012954080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009954080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0009956640
BLOCK: root0.0006163,6080
BLOCK: head0.0004165,1200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2640
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002611,6400
BLOCK: after_body_start0.0004198,6160
BLOCK: global_notices0.0004156,3040
BLOCK: header0.0005157,1920
BLOCK: top.links0.0004158,160262,144
BLOCK: store_language0.0005160,0320
BLOCK: breadcrumbs0.0003156,5760
BLOCK: top.container0.0003150,6240
BLOCK: cart_sidebar0.00072129,112262,144
BLOCK: global_messages0.0005170,9760
BLOCK: footer0.0006188,0000
BLOCK: core_profiler0.0003150,184262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015273,0480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104322,9920
BLOCK: catalog.topnav0.00072122,984262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00061200,4640
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019351,184262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0009191,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007117,8000
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051137,784262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004157,1120
BLOCK: right.poll0.00571256,256262,144
BLOCK: tags_popular0.0004158,0320
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051139,056262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005170,6400
BLOCK: google_analytics0.0004152,4880
BLOCK: wishlist_link0.0003156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0006120,456262,144
BLOCK: head_rss0.0007161,8080
BLOCK: left.newsletter0.0004156,9760
BLOCK: product.info0.00161130,960262,144
BLOCK: product.info.media0.00061134,4400
BLOCK: product.info.upsell0.0004171,5280
BLOCK: product.info.additional0.0004156,248262,144
BLOCK: product.description0.0004156,2640
BLOCK: product.attributes0.0005156,6640
BLOCK: product.info.options0.0004161,4080
BLOCK: html_calendar0.0004156,368262,144
BLOCK: product.info.container10.0004156,6320
BLOCK: catalog.product.related0.0005168,3040
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.0007199,640262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.0002121,6800
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004156,2160
BLOCK: product_tag_list0.0004161,3280
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004157,8240
BLOCK: productalert.price0.0004156,904262,144
BLOCK: productalert.stock0.0004155,9760
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051116,4080
BLOCK: product.info.simple0.0004167,376262,144
BLOCK: 0.00071113,7120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3318100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007624080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00823034,0000
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.286314,165,7684,718,592
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.04921617,3921,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00341415,1760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004121,4800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0008564080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer0.0001103,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00102011,8240
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0003204720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.001015,0000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Increment0.0001182,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0027182,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00241208,112262,144
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.064811,517,3121,310,720
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.004318,7680
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.017711,295,5841,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00361367,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002138,9680
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041102,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.00323108,224262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view.phtml0.087311,162,1601,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00401102,752262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.01981227,280262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01791158,456262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0017140,2480
OBSERVER: catalogrule0.0015137,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0051187,7280
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02231140,368262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0010212,7840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0033543,4960
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0140511,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0021136,816262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0019134,024262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.00571149,2960
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00501143,3200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0010213,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.002111,2480
CACHE_URL0.04011191,264262,144