EN SK

Komplet nepremokavý 2-dielny "DURRMAN" - hardwood

Komplet nepremokavý 2-dielny "DURRMAN" - hardwood

Dvojitým kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

dostupnosť: Na sklade

s DPH: 20,90 € bez DPH: 17,42 €
ALEBO

Krátky popis

POPIS:
- ochranný dvojdielny oblek s kapucňou
- ochrana proti vode, mechanickým vplyvom a zašpineniu

Materiál: PVC/nylón

VEĽKOSTI: L, XL, 2XL, 3XL

VEĽKOSŤ ČÍSLA UVEĎTE DO POZNÁMKY.

Detaily

Komplet nepremokavý 2-dielny "DURRMAN" - hardwood

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 15466496, emalloc: 15040344
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5885100
mage::app::init::system_config0.0012127,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005187,720262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005711,7440
mage::app::init::stores0.01501912,520786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00931308,760262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00191522,2400
mage::app::init_front_controller0.00431125,2000
mage::app::init::config::section::stores_sk0.001912,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0018159,7280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00241122,784262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003274080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005274080
mage::dispatch::routers_match0.5558100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.062011,230,2801,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0073259,1840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0021187,712262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00501804,8481,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.04691106,4560
OBSERVER: log0.04681103,5200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4935100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0016189,0560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003014788,3840
__EAV_LOAD_MODEL__0.1653212,635,4641,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0011346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0028219129,9520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002011612,4480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.046419911,656262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000813019,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.026419290,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001193,0240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001193,0240
mage::app::init::config::section::websites0.003211,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00421198,544262,144
OBSERVER: inventory0.00351170,104262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00201926,3680
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.09601812,552786,432
OBSERVER: reports0.09551756,376786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005172,3760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0012225,9520
OBSERVER: sendfriend0.0004151,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005127,1840
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001916080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.044414,356,5124,194,304
BLOCK: formkey0.00061110,8160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0010954080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009954080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0009956640
BLOCK: root0.0005163,6080
BLOCK: head0.0004165,1200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002611,6400
BLOCK: after_body_start0.0004198,6160
BLOCK: global_notices0.0003156,3120
BLOCK: header0.0003157,1920
BLOCK: top.links0.0003158,160262,144
BLOCK: store_language0.0003160,0320
BLOCK: breadcrumbs0.0003156,5760
BLOCK: top.container0.0003150,6240
BLOCK: cart_sidebar0.00062129,120262,144
BLOCK: global_messages0.0005170,9760
BLOCK: footer0.0004188,0000
BLOCK: core_profiler0.0003150,184262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014273,0480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00094322,9920
BLOCK: catalog.topnav0.00062122,984262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051200,4640
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0017351,184262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008191,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005117,8000
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051137,768262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003157,1120
BLOCK: right.poll0.00561256,248262,144
BLOCK: tags_popular0.0004158,0320
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041139,040262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003170,6400
BLOCK: google_analytics0.0003152,4880
BLOCK: wishlist_link0.0003156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0006120,448262,144
BLOCK: head_rss0.0006161,8080
BLOCK: left.newsletter0.0003156,9760
BLOCK: product.info0.00131130,960262,144
BLOCK: product.info.media0.00051134,4400
BLOCK: product.info.upsell0.0004171,5280
BLOCK: product.info.additional0.0003156,256262,144
BLOCK: product.description0.0003156,2640
BLOCK: product.attributes0.0003156,6640
BLOCK: product.info.options0.0004161,4080
BLOCK: html_calendar0.0003156,368262,144
BLOCK: product.info.container10.0003156,6320
BLOCK: catalog.product.related0.0003168,3040
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.0006199,640262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.0002121,6800
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003156,2160
BLOCK: product_tag_list0.0003161,3280
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003157,8240
BLOCK: productalert.price0.0003156,904262,144
BLOCK: productalert.stock0.0003155,9760
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041116,4080
BLOCK: product.info.simple0.0003167,376262,144
BLOCK: 0.00041113,7120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3137100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007624080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00773034,0000
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.268014,174,2964,456,448
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.04561617,5601,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00291415,1760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,4800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0007564080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer0.0001103,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00092011,8240
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0003204720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Increment0.0001182,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0026182,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00221208,112262,144
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.060311,517,2721,310,720
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.003618,7600
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.016311,295,5761,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00341367,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002138,9680
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041102,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.00303108,224262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view.phtml0.082311,162,2321,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00371102,680262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.01921227,272262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01741158,448262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0016140,2480
OBSERVER: catalogrule0.0014137,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0049188,0640
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02101140,392262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0010212,7840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0031543,4960
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0138511,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0020136,816262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0018134,024262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.00471149,2640
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00411143,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009213,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.001911,2480
CACHE_URL0.04051196,960262,144